Wręczenie nagród zakończenie roku szkolnego 1W dniu 25 czerwca 2021 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Baranowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Podczas uroczystości Wójt Gminy Mirosław Roman Grzelak oraz Przewodniczący Rady Gminy Stanisław Antoniewicz wręczyli Nagrody Wójta za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Nagrody otrzymali następujący absolwenci Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych:

• Alicja Zaręba – średnia ocen 5,20
  • Magdalena Osiak – średnia ocen 5,15
  • Paulina Karbowniczek – średnia ocen 5,11
  • Zofia Ryczkowska – średnia ocen 5,05
  • Wiktoria Sałek – średnia ocen 5,05.

Rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali listy gratulacyjne.

Następnie Wójt Mirosław Roman Grzelak podziękował wszystkim  uczniom, nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi za pracę w mijającym roku szkolnym 2020/2021 i życzył miłego i bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji.